26 лютого 2018 р. у НФаУ пройшли урочистості з нагоди випускного свята

Захід відбувся у Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. Лисенка.

Дипломи НФаУ вручено 217 випускникам фармацевтичного факультету № 1; 243 випускникам фармацевтичного факультету № 2; 361 випускникам фармацевтичного факультету № 3; 104 випускникам медико-фармацевтичного факультету; 102 випускникам факультету промислової фармації, управління та адміністрування; 28 випускникам факультету з підготовки іноземних громадян. Серед них 103, які отримали дипломи з відзнакою.

На святі виступив колектив талановитих музикантів та виконавців – PRIME ORCHESTRA: живий звук симфонічного оркестру, сучасні технології та аранжування. Світові хіти у виконанні PRIME ORCHESTRA викликали захоплення глядачів і шквал оплесків.