26 січня 2018 р. Наукова бібліотека НФаУ провела літературно-музичний вечір «Життя моє – обірвана струна» присвячений 80-ій річниці від дня народження Володимира Семеновича Висоцького.

Захід проведено з метою ознайомлення студентів з життям і творчістю актора, поета та співака В. Висоцького, виховання у молоді активної життєвої позиції, почуття гідності у відносинах між людьми. У заході брали участь: Українська С. М. – завідувач сектору культурно-просвітницької роботи, Белозьорова Г. А. – бібліотекар ІІ категорії, Бадаєв Д. В. – провідний хранитель музею історії НФаУ, Голопьорова А. І. та Горецька В. Р. – студенти 4 курсу 12 групи спеціальності “Фармація”. Присутні прослухали вірші та відеозапис пісень В. Висоцького. Усі бажаючі мали нагоду переглянути книжково-ілюстративну виставку «Мить і вічність на срібних струнах», на якій були представлені фотографії, статті та біографічні видання.