26 вересня 2011 р., Засідання Ректорської ради НФаУ

Відповідність вимогам  МОН України для представлення до вчених звань

– про підготовку до Вченої ради

Допов.: проф. Кононенко Н.М.

2.              Аналіз стану підготовки на кафедрах гіпертекстових підручників

Допов.: доц. Огарь С.В.

3.              Відвідування коледжів в Україні. План поїздок ректора, завідувачів кафедр. Перспективи співпраці з коледжами Росії. Проект листа директорам коледжів.

Допов.: проф. Котвіцька А.А.

Бліц-інформація:

– ліквідація академічної заборгованості, відвідування занять, дотримання навчальної дисципліни

Допов.: проф. Вишневська Л.І., проф. Набока О.І., доц. Крутських Т.В., доц. Малий В.В.,  доц. Горячий В.Д., доц. Калайчева С.Г.

про хід профорієнтаційної роботи у Таджикистані

Допов.: проф. Зайченко Г.В.

– результати поїздки до Туркменістану

Допов.:  доц. Коваленко З.І.

– хід ремонтних і будівельних робіт, благоустрій корпусів та території університету (об’єкти: вул. Пушкінська 27, вул. Невського 18, гуртожитки №№1,2, архів)

Допов.: Смоляник В.Т., Коваленко Л.М.

– про підготовку викладачів до викладання дисциплін на англійській мові

Допов.: доц. Віннік Л.М.

– організація зустрічі з кандидатами на навчання в інституті підготовки резерву. План  заходів. Наказ про створення

Допов.: Подстрелова З.Ф., Пляка Л.В.

– проект листа на кафедри щодо ректорських зустрічей з перспективними виконавцями докторських дисертацій

Допов.: Подстрелова З.Ф