26 вересня 2015 в Національному фармацевтичному університеті пройшов «День відкритих дверей» за адресою вул. Блюхера, 4

Метою даного заходу полягала в допомозі випускникам шкіл, училищ і коледжів у виборі майбутньої професії, а також знайомство з історією НФаУ, його традиціями, спеціальностями.

Майбутні абітурієнти та їх батьки прийшли в Національний фармацевтичний університет, щоб ближче познайомитися з вузом. Барвиста експозиція з докладною інформацією про НФаУ знайомила всіх, хто прийшов до університету. У холі університету гостей зустрічав студентський актив, який допомагав усім гостям зорієнтуватися в університеті. Всі абітурієнти отримали буклети з інформацією про ВНЗ.

Відкрив захід проректор з науково-педагогічної (виховної) роботи Кухтенко Олександр Сергійович.

У своєму виступі розповів про переваги навчання в нашому університеті, відзначивши в числі основних профільність вузу, наявність всіх умов для всебічного розвитку студента; про матеріально-технічну базу, умови навчання та отримання якісної освіти, професорсько-викладацький склад, а також високі показники по працевлаштованості випускників.

Відповідальний секретар приймальної комісії Живора Н.В. розповіла про умови прийому в 2015 році.

Декан Крутських Т.В., заст. декани Рибак В.А., Очкур О.В., Крутських Т.В. розповіли про напрямки підготовки своїх факультетів, представили спеціальності «Фармація», «Клінічна фармація», «Технології парфумерно-косметичних засобів», «Технології фармацевтичних препаратів», «Біотехнологія», «Економіки підприємства», «Маркетинг», «Менеджмент», «Логістика».

Відповідальний секретар приймальної комісії Коледжу НФаУ Кийко І.В. розповіла про умови навчання в Коледжі НФаУ.

За день було проведено екскурсії. Екскурсії провели на кафедрах:

• технології ліків;
  • організації та економіки фармації
  • ботаніки
  • біотехнології;
  • фізичного виховання та здоров’я;
  • технології парфумерно-косметичних засобів.

Гості відвідали музей історії фармації України, студентське кафе, де мали можливість оцінити його роботу.

20.09.2015 (1)

Зображення 1 з 35