26 жовтня 2016 р. у 4 аудиторії (вул.Валентинівська, 4) була проведена студентська конференція, на якій було обрано голову парламенту НФаУ

В останні роки дуже велику увагу наша держава надає студентству, студентському самоврядуванню. У нашому навчальному закладі з 2006 року (до речі, цього року у парламенту ювілей), працює та розвивається студентський парламент. Кожного року, студенти та викладачі нашого навчального закладу сподіваються, що студентський парламент буде не просто «працювати», а стане опорою та надійним партнером у роботі НФаУ. Саме студентське самоврядування може значно підвищити рейтинг нашого університету, саме парламент у парі із первинною профспілковою організацією студентів НФаУ повинен бути захисником прав студентства!

Сьогодні за почесне звання голови студентського парламенту боролися два претенденти – Присяжнюк Олександр (студент 4-го курсу факультету промислової фармації, управління та адміністрування) та Доровський Дмитро (студент 3-го курсу фармацевтичного факультету №1). Хлопці представили кожен свою програму розвитку студентського парламенту, відповіли на запитання студентства щодо подальшої своєї роботи, надали вичерпну інформацію з приводу того, як буде формуватися студентське самоврядування в університеті.

Кожен із них по праву є лідером, і кожен із них може бути головою студентського парламенту. І  таємне голосування, яке було проведено після їх виступів, це підтвердило. Не можна сказати, що один із них переміг з величезним відривом, тим самим можна стверджувати, що студенти бажають бачити їх обох в роботі, щоб кожен із них вніс свої позитивні надбання в студентський парламент.

Але переможець може бути тільки один. І цим переможцем, головою студентського парламенту Національного фармацевтичного університету став студент факультету промислової фармації, управління та адміністрування, переможець наукових конференцій НФаУ, багаторазовий Чемпіон України з джиу-джитсу  –  Присяжнюк Олександр. 108 голосів було віддано за нього та 98 голосів – за Дмитра Доровського.

Щиро вітаємо переможця, бажаємо йому успіхів на  відповідальному місці роботи! Протягом тижня буде сформована нова команда студентського парламенту.

Адміністрація університету дякує деканатам, які забезпечили інформування студентського активу університету, старостам груп вітчизняних та іноземних студентів, представникам рад гуртожитків, волонтерам, спортсменам та представникам культурного центру НФаУ.

image_pdfimage_print