27 жовтня 2015 р. результати складання ліцензійного інтегрованого іспиту Крок 1

Результати складання ліцензійного інтегрованого іспиту студентами – громадянами України Крок 1 Фармація 2015 рік (Спеціальність – Фармація, Кваліфікація – Провізор).

Результати складання ліцензійного інтегрованого іспиту студентами – громадянами України Крок 1 Фармація  2015 рік (Спеціальність – Технологія парфумерно-косметичних засобів, Кваліфікація –  Провізор-косметолог).

Результати складання ліцензійного інтегрованого іспиту студентами – громадянами України Крок 1 Фармація  2015 рік (Спеціальність –  Клінічна фармація, Кваліфікація –  Клінічний провізор).

Результати складання ліцензійного інтегрованого іспиту студентами – громадянами іноземних держав Крок 1 Фармація  2015 рік (Спеціальність –  Фармація, Кваліфікація –  Магістр фармації).

Результати складання ліцензійного інтегрованого іспиту студентами – громадянами іноземних держав Krok 1 Pharmacy  2015 (Спеціальність –  Фармація, Кваліфікація –  Магістр фармації).

Результати складання ліцензійного інтегрованого іспиту студентами – громадянами іноземних держав Krok 1  Pharmacy  2015 (Спеціальність –  Фармація, Кваліфікація –  Магістр фармації).