27- 28 листопада 2014 р. , науково-практична конференція «Фармацевтична мікробіологія і клінічна лабораторна діагностика»

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Фармацевтична мікробіологія і клінічналабораторна діагностика», яка відбудеться 27-28 листопада 2014 року на базі Національного фармацевтичного університету.

Робоча мова конференції: українська, російська, англійська

Інформаційний лист.

Напрямки конференції:

• Етіологічна структура та мікробіологічні аспекти діагностики, лікування, профілактиці інфекційних захворювань.
  • Лікарська стійкість інфекційних патогенів: проблема поширення, клінічне значення та молекулярні механізми.
  • Антимікробна хіміотерапія: шляхи удосконалення, методичні підходи до створення нових препаратів та схем лікування.
  • Пробіотикотерапія: проблеми та досягнення.
  • Питання мікробіологічного контролю ліків та лікарської сировини.
  • Використання біотехнологічних досліджень в фармації та лабораторної діагностиці,
  • Актуальні питання лабораторних та функціональних досліджень в фармації та клініці внутрішніх хвороб.
  • Сучасна підготовка фахівців в галузі лабораторної медицини.

Матеріали пленарних доповідей будуть опубліковані, в журналі «Клінічна фармація». Тези будуть опубліковані в збірнику тез конференції.

З усіма питаннями просимо звертатися в Оргкомітет: Національний фармацевтичний університет, кафедра мікробіології, вірусології та імунології та кафедра клінічної та лабораторної діагностики

м. Харків, вул. Мельникова, 12 тел. (057) 706-30-67 e-mail: microbiology@ukrfa.kharkov.ua

Відповідальний секретардоцент Бочаров Олександр Анатолійович

Відповідальна за публікацію тез і статей:

доцент Дубініна Наталія Владиславівна

Відповідальна за розміщення учасників конференції: доцент Трух Валентина Степанівна