27-29 жовтня 2011 р., участь НФаУ у спеціалізованій виставці «Освіта Слобожанщини – 2011», спорткомплекс НТУ «ХПІ»

Міжрегіональна  спеціалізована виставка «Освіта слобожанщини – 2011»  27-29 жовтня Спорткомплекс ХПІ, вул. Артема, 50А, м. Харков.

На виставці навчальні заклади Харківщини та інших регіонів України презентували для широких кіл населення міста та області здобутки своїх науково-педагогічних колективів. Майбутні студенти мали змогу наочно ознайомитись з навчальними закладами, поспілкуватись і отримати консультації щодо особливостей навчального процесу та переваг навчання у конкретному закладі.

У виставці приймали участь: вищі навчальні заклади, коледжі, видавництва, громадські організації.           На стенді НФаУ проводилась профорієнтаційна робота з абітурієнтами шкіл та ліцеїв Харкова, було роздано більше 300 інформаційних комплектів.