27 березня 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті стартував профорієнтаційний табір «PharmCamp»

Табір працює для старшокласників та збирає школярів уже втретє. Учні 9-11 класів мають нагоду відкрити для себе світ фармації, знайти власне покликання та познайомитися з особливостями навчання у Національному фармацевтичному університеті.

27 березня учасникам проекту гостинно відкрили двері кафедра біохімії та кафедра біології НФаУ. Старшокласники з харківських ЗОШ № 17, № 42, № 51, № 144, № 149, Харківської гімназії № 116, Зачепилівської ЗОШ відвідали лабораторне заняття «Жири, білки, вуглеводи, вітаміни як компоненти їжі, їхнє значення для організму», проведене завідувачем кафедри біохімії, професором А.Л. Загайком, та лабораторне заняття «Генетичний аналіз людини – неможливе можливо!», проведене доцентом кафедри біології О.В. Ткачовим.

28 березня наш університет, зокрема, кафедру нутриціології та фармацевтичної броматології та кафедру заводської технології ліків, відвідали учні харківських ЗОШ № 17, № 19, № 51, № 49, № 39, харківських ліцеїв № 54, № 133, Харківської гімназії № 129, Зачепилівської ЗОШ. Майбутні абітурієнти побували на екскурсії у музеї історії НФаУ, а потім відвідали лабораторне заняття «Харчові добавки, Е-числа. Оцінка продуктів харчування за їхнім хімічним складом», яке провів доцент кафедри нутриціології та фармацевтичної броматології Г.П. Казаков, та лабораторне заняття «Створення таблетки майбутнього власноруч», яке провела доцент кафедри заводської технології ліків В.І. Гриценко.

Профорієнтаційний табір «PharmCamp» працюватиме протягом п`яти днів, до його роботи залучені практично всі кафедри Національного фармацевтичного університету.