27 червня 2018 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулося свято «Випуск – 2018». Цього дня дипломи про вищу освіту отримали 820 випускників університету. Урочистості традиційно відбулися у великій залі ХНАТОБу ім. М.В. Лисенка.

На церемонію нагородження випускників НФаУ завітала голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світлична. «Дякую за те, що ви робите все, щоб харківська фармацевтична школа задавала тон фармації України і фармації всього світу» – сказала у своїй урочистій промові Юлія Олександрівна.

Присутніх привітала ректор НФаУ А.А. Котвіцька: «Позаду 5 студентських  років, попереду велике професійне життя. Ви – молоді, перспективні. Ви – енергія нашої держави. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому!». Несподіваним сюрпризом винуватцям свята став музичний виступ деканів. Розділити свято із випускниками прийшли Учена рада НФаУ у повному складі, викладачі, друзі, батьки.

Вітаємо випускників НФаУ 2018 року !

Більше фото в альбомі

Відео: