27 листопада 2019 р. студенти та викладачі Коледжу НФаУ відвідали Великобурлуцький центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія»

27 листопада 2019 р. студенти та викладачі Коледжу НФаУ за ініціативи профспілкового бюро, студентського парламенту та підтримки Національного фармацевтичного університету відвідали та надати матеріальну допомогу вихованцям  Великобурлуцького центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Надія» (с. Вільхуватка, Харківської області).

На даний час в центрі виховується 24 дитини, віком від трьох до вісімнадцяти років. Це діти, що позбавлені батьківського піклування, діти з неблагополучних родин, діти із затримкою розвитку, які соціально не адаптовані. Усі були раді знайомству. Дітлахи тішились солодкими подарунками та музичними привітаннями з прийдешніми новорічними святами.

Подарувати трохи щастя під силу кожному!