27 лютого 2019 р. в НФаУ відбувся науково-методичний семінар «Репродуктивне здоров’я підлітків як медико-соціальна і психолого-педагогічна проблема»

Семінар для вчителів шкіл Холодногірського району пройшов на кафедрі фармакотерапії спільно з представниками Управління освіти адміністрації Холодногірського району.

Представники Обласного центру планування сім’ї та репродукції людини доповіли про стан репродуктивного здоров’я нації.

Доценти кафедри фармакотерапії висвітлили питання профілактики ВІЛ-інфекції, гепатитів В і С, інфекцій, що передаються статевим шляхом, TORCH-інфекцій та контрацепції у розрізі надання доступної інформації учням старших класів шкіл та підвищення професійної кваліфікації вчителів  предмету «Основи здоров’я».