27 лютого 2019 р. вперше в Україні кафедрою соціальної фармації НФаУ було проведено студентську олімпіаду з фармацевтичного права та законодавства

Метою проведення змагання були виявлення, відбір та підтримка обдарованої студентської молоді, розвиток і реалізації здібностей студентів, підвищення якості підготовки фахівців фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я, системне вдосконалення навчального процесу й активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів.

За перемогу у студентській олімпіаді з фармацевтичного права та законодавства змагалися 6 команд студентів спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» 2 курсу (4,0 р.н.) та 3 курсу (5,0 р.н.). Змагання складалося із 3 етапів: I етап – «Ерудит-гейм»; II етап – ситуаційні відео-завдання; III етап – індивідуальне практичне завдання.

За підсумками трьох етапів змагання командою-переможцем стали «Фармацевти в законі». Окремо відзначено переможців за результатами виконання індивідуальних завдань:

І місце – Жадько Юлія Вікторівна, студентка 2 курсу(4,0 р.н.) 1 групи (команда «Фармацевти в законі»);

ІІ місце – Веденьєв Сергій В’ячеславович,студент 3 курсу (5,0 р.н.) 10 групи (команда «Право на першість»);

ІІІ місце – Недовєсова Юлія Романівна, студентка 3 курсу (5,0 р.н.) 5 групи (команда «На варті справедливості»).

Вітаємо переможців та дякуємо усім студентам за активну участь в олімпіаді! Бажаємо нових досягнень і перемог!

Матеріали за темою

Студенти НФаУ змагалися на краще знання фармацевтичного права