27 лютого 2019 р. у НФаУ розпочався цикл тренінгів-семінарів фармацевтичної компанії «Servier Україна»

27 лютого у Національному фармацевтичному університеті розпочався цикл тренінгів-семінарів фармацевтичної компанії «Servier Україна» – «Брендові та генеричні лікарські засоби» для студентів 4-5 курсів (3-4 курсів, що навчаються за скороченою програмою) фармацевтичного факультету та 4-5 курсів факультету медико-фармацевтичних технологій.

Відкрив захід проректор з науково-педагогічної роботи, професор Загайко Андрій Леонідович. Від імені адміністрації університету він привітав всіх учасників тренінгу та відмітив, що саме двосторонній формат співпраці із представниками практичної фармації, з одного боку, є невід’ємною складовою якісної освіти, а з іншого – дає змогу роботодавцям оцінити потенціал майбутніх фахівців до їх до виходу на ринок праці.

Тренінг провели представники компанії «Servier Україна»: Тетяна Ткачук – спеціаліст з підбору персоналу та Ольга Бабіч – спеціаліст відділу навчання, які у форматі живого спілкування з аудиторією ознайомили учасників семінару з історією створення і становлення компанії «Servier» та особливостями кожного етапу створення інноваційних лікарських засобів – від синтезу молекул із потенційною фармакологічною активністю до постмаркетингових досліджень.

Цикл тренінгів продовжиться 28 лютого та 1 березня (аудиторія №10, вул. Валентинівська, 4), початок о 15.00. Для участі у тренінгах необхідно обов’язково зареєструватися. Модератор тренінгів від НФаУ – завідувач науково-дослідного відділу з клінічної роботи – канд. біол. наук Брюханова Тетяна Олександрівна. Цикл тренінгів-семінарів проводиться у співпраці із відділом практики та сприяння працевлаштуванню (завідувач відділу – Барковська Оксана Яківна).