27 травня 2015 р. студенти Національного фармацевтичного університету склали військову присягу

Військова присяга – це урочиста клятва при прийнятті громадянина на військову службу до збройних сил країни. У її тексті сформульовано найважливіші вимоги, які висуваються до воїна і які він має неухильно виконувати в інтересах національної безпеки своєї держави.

18 юнаків та дівчат, які є студентами НФаУ, завершили навчання на кафедрі військової медицини та медицини катастроф ХНМУ та дали клятву на вірність українському народові. Військову присягу вони складали в урочистій обстановці, біля прапора, перед строєм співкурсників, почесних гостей, адміністрації двох національних університетів – медичного та фармацевтичного.

Дати присягу — не просто прочитати її слова, а взяти на себе величезну відповідальність за захист своїх родин, Батьківщини. Отримавши військову підготовку, майбутні молодші лейтенанти військово-медичної служби запасу успадкували багаті історичні та військові традиції своїх предків, продемонстрували бажання реалізовувати свої здібності, втілювати у добрі справи юнацький запал і ентузіазм.