27 вересня 2017 р. кафедра фармацевтичного маркетингу та менеджменту НФаУ взяла участь у ексклюзивному фармацевтичному майстер-класі Farm Money Fest, який проходив у Харкові

Завідувач кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту В.В. Малий, доценти М.М. Кобець, О.В. Шуванова, С.В. Жадько та магістри-маркетологи взяли участь у першому ексклюзивному фармацевтичному майстер-класі Farm Money Fest, який пройшов 27-го вересня у Прем’єр Палас готель Харків. Farm Money Fest пройшов в форматі інтерактивного тренінгу під керівництвом провідного бізнес-тренера, директора компанії «Агентство Медичного Маркетингу» Юрія Черткова і експерта в області медицини кандидата медичних наук Наталії Молочек.

Захід був призначений для кожного, хто хоче вдосконалити свої навички в сфері фармбізнесу: мова йшла про техніку, що спонукає до продажів, і, як наслідок, про збільшення середнього чека, про підбір аргументів і контраргументів при роботі з клієнтом і вдосконалення знань про психотипи пацієнтів.

Були отримані відповіді професіоналів на питання стосовно сфер бізнесу і медицини. Кожен бажаючий мав можливість підтвердити свої професійні знання і отримати приз, ставши учасником Брейн-рингу, який відбувся у рамках заходу. Учасники отримали сертифікати.