27 вересня 2018 р. першокурсники НФаУ завітали до фармацевтичної компанії «Здоров’я»

27 вересня, студенти 1 курсу НФаУ, які навчаються за  освітньою програмою  Технологія фармацевтичний препаратів, разом із представником кафедри промислової фармації відвідали одного з лідерів фармацевтичної промисловості України – фармацевтичну компанію «Здоров’я».

У рамках ознайомчої практики студенти вперше відчули красу і велич практичної фармації. Історія та структура підприємства; цеха з виробництва готових лікарських засобів;  нове обладнання; сучасні вимоги виробництва із застосуванням їх на практиці – це не повний перелік нових вражень та знань, що отримали сьогодні студенти.
А після виступу начальника цеху, випускника НФаУ2007 року спеціальності  Технології фармацевтичних препаратів, В.О. Шелеста, у студентів не  залишилось жодного сумніву – вони обрали вірний шлях у навчанні, і їх чекають на виробництві в якості кваліфікованих фахівців.