28–30 березня 2012 р., перемога Агапова В. (Коледж НФаУ) в третьому етапі ІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови.

28–30 березня 2012 року в аграрному коледжі управління і права Полтавської аграрної академії відбувся третій етап ІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови. Студент групи Ф-24 Агапов Владислав, виборовши ІІ місце на обласному етапі, отримав можливість узяти участь у республіканському рівні та зміг достойно представити Харківську область.

Виконання конкурсних завдань супроводжувалось знайомством учасників з предковічною історією та багатими літературними традиціями духовної столиці України, що сприяло цікавому спілкуванню, появі нових знайомств та залишило приємні спогади.