28 березня 2013 року ХІІ Міжвузівська науково-практична конференція іноземних студентів підготовчих факультетів і відділень «Шлях до науки: перші кроки»

28 березня 2013 року кафедра фундаментальної та мовної підготовки разом із міжнародним департаментом провели ХІІ Міжвузівську науково-практичну конференцію іноземних студентів підготовчих факультетів та відділень України «Шлях до науки: перші кроки».

ХІІ Міжвузівська науково-практична конференція _Шлях до науки_ перші кроки 1

У роботі конференції взяли участь більш ніж 350 студентів із 27 країн світу, які навчаються на підготовчих факультетах 12 провідних вищих навчальних закладів м. Харкова.

Учасників конференції привітав проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародних зв’язків) Національного фармацевтичного університету, доктор медичних наук, професор Попов С.Б.

ХІІ Міжвузівська науково-практична конференція _Шлях до науки_ перші кроки 2

Учасники конференції підготували цікаві доповіді за напрямами:

• мова та культура;
  • людина та людство: глобальні проблеми та інноваційні рішення;
  • світ та політика: в пошуках справедливості;
  • економіка та глобалізація: пошуки нових шляхів розвитку;
  • актуальні проблеми природничих наук: нові горизонти;
  • сучасна молодь в контексті інформаційного суспільства.