28 березня 2017 р. на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця на виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 1266 від 20.10.2016 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році» відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Фармацевтичні дисципліни»

Національний фармацевтичний університет представляли студент 4 курсу 1 групи фармацевтичного факультету №1 Євгеній Литвиненко (наукова робота «Розробка методів контролю якості для суспензії фамотидину з кальцію карбонатом та магнію гідроксидом», керівник – доктор фармацевтичних наук, завідувач кафедри фармацевтичної хімії В.А. Георгіянц) та студент 5 курсу 6 групи фармацевтичного факультету №1 Олександр Стремоухов (наукова робота «Фітохімічне дослідження сухого екстракту з листя лохини високорослої», керівник – доктор фармацевтичних наук, завідувач кафедри фармакогнозії О.М. Кошовий).

Конкурсна комісія у складі професора К.Л. Косяченко, професора І.В. Ніженковської, професора М.В. Хайтовича, доцента Т.Д. Реви, доцента Л.О. Гали та доцента О.М. Струменської, а також студентів А.В. Бакун та К.Є. Зіскінд заслухала всі роботи, відзначила високий рівень наукових робіт та нагородила студентів НФаУ сертифікатами учасників конкурсу.