28 квітня 2015, кафедра неорганічної хімії, Олімпіада, І етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів 1 курсу спеціальності «Фармація» з дисципліни неорганічна хімія

Згідно наказу Ректора НФаУ №21 від 23 січня 2015 року та на виконання наказу МОН України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 н.р.» від 23.12.2014 №1506, з метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, створення умов для її творчого зростання, 28 квітня 2015 р. на кафедрі неорганічної хімії відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів 1 курсу спеціальності «Фармація» з дисципліни неорганічнахімія.

За результатами підведення підсумків та колегіального обговорення прийняте рішення: переможець Олімпіади – Должко Діана Віталіївна (I курс, група Ф-08).

Результати Олімпіади оголошено 7 травня, переможець нагороджений почесною грамотою.

За результатами І етапу Олімпіади запропоновано залучити студента-переможця – Должко Діану Віталіївну (I курс, група Ф-08) – до підготовки та участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з хімії.

Olimp_2015

pimgpsh_fullsize_distr-1