28 листопада 2019 р. кафедра соціальної фармації провела практичне заняття у рамках Всеукраїнського тижня права

28 листопада 2019 р. завідувач доц. Волова А.В. та викладачі кафедри соціальної фармації – доц. Болдарь Г.Є., доц. Карпенко Л.А. у рамках Всеукраїнського тижня права організували спільне практичне заняття «Система права та система законодавства України: проблеми та перспективи розвитку» на базі кафедри соціальної фармації.

Учасниками були 19 учнів 10-А та 10-Б класу ЗОСШ №51 м. Харкова та 23 студенти фармацевтичного факультету НФаУ груп Ф17(5,0д)-03 та Ф15(5,0д)-14.

Під час заняття заслухано та обговорено доповіді студентів та школярів, що були присвячені особливостям формування фармацевтичного права та законодавства, місцю фармацевтичного права у системі права України. Також проведено дидактичну гру «Дерево прав людини» та арт-скрайбінг за результатами обговорення.