28 лютого 2013 року Національний фармацевтичний університет відвідало керівництво фірми «Харінвествуз» сумісно з телекомпанією “Globus Campus TV”

28 лютого 2013 року Національний фармацевтичний університет вкотре відвідало керівництво фірми «Харінвествуз» – партнера НФаУ з набору на навчання молоді з Туреччини з 2010 р. сумісно з телекомпанією “Globus Campus TV” в межах підготовки циклу телевізійних програм щодо навчання в ВНЗ Харкова з метою здійснення реклами на телевізійних каналах Турецької Республіки.

28.02.2013 Globus Campus TV_NUPh 1

На цей раз відбулась зустріч не тільки з керівництвом університету, але й зі студентами 1-5 курсів факультету з підготовки іноземних громадян та слухачами відділення довузівської підготовки – громадянами Туреччини.

Зі студентами НФаУ – громадянами Туреччини (а їх в НФаУ в 2012/2013 н.р. понад 50) зустрілися ректор НФаУ, професор Валентин Петрович Черних і проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародних зв’язків), професор Сергій Борисович Попов.

Ректор Національного фармацевтичного університету особисто презентував заклад, розповів про переваги навчання у НФаУ і дав вичерпні відповіді на питання, що поставили студенти-іноземці університету.

Студенти мали змогу висловити свої враження від країни, міста навчання та звернутися до своїх співвітчизників із порадою навчатися у НФаУ. Старшокурсники подякували за сприятливі умови навчання, створені керівництвом вишу, і розповіли своїм друзям про принади отримання освіти в Національному фармацевтичному університеті. Зустріч пройшла у форматі «питання-відповіді».

Для гостей було підготoвлено широку ознайомчу програму, що включала відвідини всіх навчальних корпусів НФаУ і гуртожитків, у яких мешкають іноземні студенти.

Телекомпанія “Globus Campus TV” планує транслювати фільм про НФаУ під час Міжнародної освітньої виставки, яка відбудеться 22-23 березня цього року в Туреччині, м. Стамбул. На цій виставці наш університет буде представляти завідувач кафедри фармацевтичної хімії проф. Георгіянц Вікторя Акопівна.

Лариса Карабіцина, газета «Молодість фармації»

28.02.2013 Globus Campus TV_NUPh 2

28.02.2013 Globus Campus TV_NUPh 3