28 лютого 2016 р. у м. Дніпропетровськ, КДЦ Менора відбувся «Міжнародний Освітній форум 2016. Придніпров’я», у якому брав участь Національний фармацевтичний університет сумісно з Коледжем НФаУ

«Освітній форум» створений за ініціативою батьків школярів та студентів з метою популяризації серед молоді та їх батьків об’єктивної інформації про існуючі можливості отримання освіти та розвитку кар’єри в Україні та за кордоном.

Форум складався з двох частин: виставки ВНЗ України та світу та конференції для батьків.

Спікери заходу:

• Володимир Терловой – Аналітик ТОВ «Освітній форум «АЗ».

Тема: Ринок освітніх послуг світу: поточний стан та перспективи.

• Інна Степанець

Тема: Особливості вступної кампанії 2016

• Лариса Онипко – керівник премії HR-brand в компанії hh.ua

Тема: Ринок праці в Україні та за кордоном

• Олена Лісіцина – Люксофт Україна, керуючий директор локації Дніпропетровськ

Тема доповіді: Кар’єра в IT

• Катерина Назарова

Тема: Провідні роботодавці України. Метінвест Холдинг

• Тетяна Снопков – директор з комунікацій Noosphere

Тема: Спеціальності в IT. Яку вибрати?

• Ірина Яворська – голова правління Громадської організації «Асоціація фахівців психологічної допомоги», начальник відділу доуніверситетської підготовки.

Тема: Природні таланти дитини, як визначити і розвинути?

20 кращих ВНЗ України розповіли про можливості, які відкриває освіту в Україні.

Абітурієнти мали змогу дізнатися більше спеціальності, про кафедри і програми працевлаштування, студентського життя університету, заходах, гуртожитках і суспільного життя від представників навчальних закладів.

Аудиторія форуму – більше ніж 1000 відвідувачів, 380 учасників конференції, 2000 он-лайн глядачів: студентів, абітурієнтів та батьків Придніпров’я.

IMG_0462 IMG_0472 IMG_0476 IMG_0510 IMG_0575