28 лютого 2017 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску студентів

Більше тисячі студентів у результаті кількарічного навчання отримали необхідні для фахової діяльності знання, які підтверджені дипломами спеціалістів та магістрів.

Випускні урочистості відбулися у гостинному Харківському національному академічному театрі опери та балету ім. Лисенка. Дипломи НФаУ отримали 359 випускників фармацевтичного факультету № 1; 255 випускників фармацевтичного факультету № 2; 411 випускників фармацевтичного факультету № 3; 130 випускників медико-фармацевтичного факультету; 58 випускників факультету промислової фармації, управління та адміністрування; 18 випускників факультету з підготовки іноземних громадян.

На святковому концерті випускники разом із викладачами згадали найприємніші моменти студентських років. Ректорат та професорсько-викладацький склад привітали молодих фахівців із найзнаковішим для них днем, а випускники висловили глибоку вдячність за передані їм знання та вміння.