28 лютого 2018 р. первинна профспілкова організація студентів НФаУ посіла І місце у обласному конкурсі на кращу первинну профспілкову організацію

Об’єднанням профспілок Харківської області проводився обласний конкурс на кращу первинну профспілкову організацію. Участь у конкурсі взяли первинні організації різних галузей Харківського регіону. За рішенням конкурсної комісії в категорії закладів з кількістю працюючих понад 500 осіб первинна профспілкова організація студентів НФаУ посіла І місце.

Профспілковий комітет приділяє особливу увагу захисту соціально-економічних прав та інтересів студентів, контролю над створенням належних умов навчання та проживання, організації дозвілля та оздоровлення студентів тощо. Члени первинної профспілкової організації студентів НФаУ – активні учасники заходів, що проводяться галузевою профспілкою.

У листі, надісланому Об’єднанням профспілок Харківської області на адресу університету, висловлена подяка адміністрації НФаУ та особисто ректору Котвіцькій А.А. за ефективний соціальний діалог з галузевою профспілкою, підтримку у вирішенні актуальних проблем профспілкового руху та сприяння створенню належних умов для діяльності первинних профспілкових організацій працівників та студентів.