28 березня 2019 р. відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармацевтична хімія»

28 березня 2019 року Національний фармацевтичний університет вперше став майданчиком проведення другого заключного туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармацевтична хімія».

21 кращий представник обдарованої молоді змагався у знаннях та вміннях з дисципліни «Фармацевтична хімія». До міста Харкова прибули представники 10 делегацій у супроводі керівників з Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, ДВНЗ “Ужгородський національний університет”, Буковинського державного медичного університету, Івано-Франківського національного медичного університету, Одеського національного медичного університету, Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького, ДВНЗ “Тернопільський державний медичний університет імені І. Я. Горбачевського МОЗ України”, Запорізького державного медичного університету, Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова, ДЗ “Луганський державний медичний університет”.

Спонсором виступили ТОВ Медичний центр «Логус», ТОВ «Леда», інформаційним спонсором – наукові періодичні видання НФаУ – “Вісник фармації” і “Журнал органічної та фармацевтичної хімії”.

Відповідно до програми олімпіаду проводили у два тури: теоретичний і практичний. На теоретичному турі олімпіади студенти повинні були виконати завдання декількох рівнів складності: логічні ланцюги і вирішити професійні ситуаційні завдання. Впродовж практичного туру олімпіади студенти отримали цікаві види завдань, що дозволили перевірити як практичні навички, так і ерудицію учасників.

До складу журі, яке оцінювало рівень робіт і практичних навичок учасників, увійшли:

Голова журi – Таран С.Г. – доктор фармацевтичних наук, професор кафедри медичної хімії Національного фармацевтичного університету.

Члени журi:

1. Сидоренко Людмила Василівна – доцент кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, доктор фармацевтичних наук;
  2. Бевз Наталія Юріївна – доцент кафедри фармацевтичної хімії Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук;
  3. Кобзар Наталія Петрівна – доцент кафедри медичної хімії Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук;
  4. Сич Ірина Анатоліївна – доцент кафедри медичної хімії Національного фармацевтичного університету, кандидат фармацевтичних наук;
  5. Скорина Дмитро Юрійович – старший викладач кафедри фармацевтичної хімії Запорізького державного медичного університету, кандидат фармацевтичних наук;
  6. Шумова Ганна Сергіївна – асистент кафедри фармацевтичної, біологічної і токсикологічної хімії Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, кандидат фармацевтичних наук;
  7. Рущак Надія Іванівна – асистент кафедри фармації Івано-Франківського національного медичного університету, кандидат фармацевтичних наук;
  8. Недорезанюк Наталя Степанівна – асистент кафедри фармацевтичної хімії Вінницького національного медичного університету імені М. І. Пирогова.

За результатами ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Фармацевтична хімія» призові місця розподілилися таким чином:

Диплом I ступеня – Фаліна Маргарита Сергіївна – студентка Національного фармацевтичного університету,

Диплом ІI ступеня – Скрипник Антон Вадимович – студент Національного фармацевтичного університету,

Диплом ІI ступеня – Козак Любов Анатоліївна – студентка Національного фармацевтичного університету,

Диплом ІІI ступеня – Саламаха Ольга Василівна – студентка Запорізького державного медичного університету,

Диплом ІІI ступеня – Горин Мар’яна Миронівна – студентка Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського,

Диплом ІІI ступеня – Лисенко Кристина Владиславівна – студентка Національного фармацевтичного університету.

На церемонії закриття всі учасники олімпіади отримали несподівані подарунки та сертифікати учасників. Святковий та веселий настрій заходу забезпечили виступи Культурного центру Національного фармацевтичного університету.

Матеріали за темою:

У НФаУ вітали переможців олімпіади з фармацевтичної хімії