28 травня 2019 р. у НФаУ відбулася зустріч ректора з обдарованою науковою молоддю

Ректор А.А. Котвіцька ініціювала та провела зустріч зі студентами та аспірантами, які мають значні досягнення у науковій діяльності. Це майже 30 майбутніх науковців, що є переможцями дисциплінарних олімпіад, конкурсів наукових робіт із різних галузей знань, стипендіатами різного рівня.

Звертаючись до молоді, ректор НФаУ зазначила, що обдарована молодь є майбутнім університету. “Ви – наша гордість, університет вбачає своїм обов’язком підтримку молодих науковців. Переконана, що й ви також відповідально ставитеся до свого майбутнього і будете зростати як у особистісному розвитку, так і рухати нашу спільну професію – фармацію”, – підкреслила ректор.

Проректор з НПР Загайко А.Л. розповів про те, що протягом березня-квітня у НФаУ було проведено рекордну кількість науково-практичних заходів для обдарованої молоді: 29, з них 12 – загальнодержавного рівня.
“Ми пишаємося тим, що цього року вперше на базі НФаУ проведено олімпіади з лабораторної діагностики, косметології, ботаніки, фармацевтична хімія”, – повідомив А.Л. Загайко.

Протягом спілкування з ректором молоді науковці мали нагоду поставити питання, які їх хвилювали, та отримати на них відповіді.