28 травня 2019 р. у НФаУ зустрічали делегацію фармацевтичного факультету Медичного університету Варшави (Польща)

Візит, який відбувається у рамках програми «Erasmus+ Staff Mobility For Training», триватиме з 27 травня по 02 червня. Делегація прибула у складі двох осіб – доцента Медичного університету Варшави Себаст’яна Граніци (Sebastian Granica) та доцента Медичного університету Варшави Якуба Півоварского (Jakub Piwowarski). До польських колег з привітанням звернувся перший проректор НФаУ А. І. Федосов. Він ознайомив їх з історією та стратегією розвитку університету, його досягненнями та планами. Федосов А.І. наголосив на важливості продовження співпраці університетів у майбутньому.

Гості університету планують провести лекції для наших студентів з наступних тем: «Метаболізм мікробіоти кишечника багатих поліфенолами рослинних матеріалів» та «Кафедра фармакогнозії та молекулярної основи фітотерапії Варшавського медичного університету- презентація лабораторії та можливості співпраці».

Бажаємо плідного та цікавого тижня у нашому університеті!