28 вересня 2018 р. в НФаУ відбулось засідання Ученої ради

Традиційно його відкрила голова Ученої ради, ректор НФаУ А.А. Котвіцька. Від академічної спільноти вона привітала ювілярів – кандидата філологічних наук, доцента, завідувачку кафедри українознавства та латинської мови НФаУ Є. І. Світличну та професора, доктора фармацевтичних наук, заслуженого діяча науки і техніки академіка ВГО «Академія наук вищої освіти України» В.С. Кисличенко.

Після цього перейшли до доповідей. Відповідальний секретар приймальної комісії С.В.Погорєлов звітував  щодо результатів вступної кампанії 2018 року до НФаУ. А ректор університету А.А. Котвіцька у своїй доповіді детально проаналізувала ризики вступної кампанії наступного року.

Далі перейшли до поточних справ, після вирішення яких, засідання Ученої ради від 28 вересня 2018 року, було закрито.