29-30 жовтня 2011 р., прес-конференція ректора НФаУ Черних В.П. та Міненко В.Л., директора Харківського обласного центру зайнятості, в програмі «Соціальне перехрестя» на ТРК «ОТБ»

29 жовтня 2011р. на ТРК «ОТБ» в 16:55 та 30 жовтня 2011 р. в 10:40 в програмі «Соціальне перехрестя» відбулась прес-конференція ректора Національного фармацевтичного університету Черних Валентина Петровича та директора Харківського обласного центру зайнятості Міненко Володимира Леонідовича.

Програма була присвячена співробітництву НФаУ з державною службою зайнятості, зокрема з Харківським обласним центром зайнятості, щодо інформаційно-роз`яснювальної та профорієнтаційної роботи з молоддю, її професійної підготовки та подальшому працевлаштуванню.

Валентин Петрович в ході програми зазначив, що «потребою сьогодення є консолідація зусиль державної служби зайнятості та вищих навчальних закладів в питаннях працевлаштування студентів. ВНЗ мають на меті підготувати висококваліфікованих фахівців, а також допомогти знайти належне призначення професіоналізму і компетентності кожного випускника. Харківський обласний центр зайнятості займає активну позицію та надає допомогу НФаУ у вирішенні даного питання. Постійно відбуваються профорієнтаційні заходи, які об`єднують представників служби зайнятості, центру молоді, молодіжних центрів праці, вищих навчальних закладів та молодіжних організацій.

Ярмарок вакансій – це роз`яснювальний захід, метою якого є допомога молодим фахівцям правильно зорієнтуватися на ринку праці, знайти місце роботи, а також сприяє систематизації необхідних відомостей для успішного професійного старту. Студенти НФаУ мали можливість вперше ознайомитися з роботою Харківського обласного центру зайнятості, дізнатися про шляхи пошуку роботи, вимоги роботодавців, правила поведінки на співбесідах, поспілкуватися з роботодавцями, отримати корисну інформацію про роботу своєї мрії. Резонанс, отриманий завдяки проведеному Ярмарку вакансій, перевершив усі сподівання. Важливість і дієвість заходу були сприйняті, оцінені та підтримані всіма учасниками без винятку. За багаточисельними відгуками студентів, вони зрозуміли, що в умовах сьогодення – багатоаспектний підхід до їх життя і долі і на таких заходах зможуть збудувати свою кар`єру.

В планах університету – й надалі продовжувати започатковану справу, заохочуючи до ефективної взаємовигідної співпраці всіх зацікавлених.

До речі, 22 вересня відбулася робоча нарада за участю 39 вищих навчальних закладів. Учасники обговорили шляхи взаємодії, які сприятимуть молоді у сфері професійного росту, тимчасового працевлаштування, підвищення кваліфікації, надання можливості проходження стажування.

Важливим кроком у забезпеченні зайнятості є обмін інформацією про вакантні робочі місця між службою зайнятості Харківщини та центрами працевлаштування вищих навчальних закладів.»