Шановний Першокурснику !

Вітаємо Вас з новим етапом у Вашому житті!

Ви влилися у дружню багатотисячну сім’ю студентів Національного фармацевтичного університету!

Перший навчальний семестр починається 1 вересня 2014 року відповідно розкладу Вашої академічної групи.

Усі студенти нашого університету на лекціях та лабораторних заняттях навчаються в білих халатах, шапочках та змінному взутті, або бахілах. Відвідування занять та лекцій є обов’язковим.

На період навчання місця у гуртожитках надаються студентам НФаУ в залежності від наявності ВІЛЬНИХ МІСЦЬ.

Першочергове право на поселення у гуртожитки НФаУ надається студентам-сиротам, інвалідам та зарахованим за державним замовленням.

Поселення студентів буде проходити 26, 27, 28 серпня 2014 р.

з 9.00 год. до 17.00 год. за адресою: вул. Блюхера, 4, де буде працювати комісія по поселенню. Тел. (057)-706-21-79.

Для оформлення документів на проживання необхідно при собі мати:

– паспорт, ксерокопію паспорта для реєстрації,

– приписне свідоцтво або військовий квиток з відміткою про зняття з військового обліку,

– ідентифікаційний код,

– чотири фотокартки 3х4 (для прописки та реєстрації).

Поселення у гуртожитки відбувається на підставі підписаного та оплаченого контракту (за рік) та довідки про проходження медогляду задовільно пункту охорони здоров’я НФаУ.

У випадку виникнення запитань просимо звертатись до деканатів.