29 вересня 2014 р., засідання Ректорської ради НФаУ

Порядок денний

1. Підсумки та аналіз вступної кампанії 2014 р. завдання з організації роботи приймальної комісії у 2014/2015 н.р.

Відп.: Відповідальний секретар приймальної комісії Живора Н.В., Декан Галій Л.В.

1. Навчання студентів з Донецької та Луганської областей у НФаУ. Стан дотримання алгоритму щодо зарахування та допущення до занять.

Відп.: декани факультетів: Вишневська Л. І., Набока О. І.,  Крутських Т. В., Малий В. В.,  Галій Л. В. заст. дек. фак. ступ. освіти доц.. Федосов А.І. юрисконсульт Гандзьошин Р. М.. Клименко О. О. – провідний фахівець КЦ,

1. Сучасний стан, проблеми та перспективи отримання НФаУ сертифікату ISO

Відп.: учений секретар наукової частини Андріяненков О.В. проф. Підпружніков Ю.В.  доц. Лебединець В.О.

1. Концепція та алгоритм профроботи в 2014/2015 н.р.:
    • графік проф.поїздок (закріплення кафедр)
    • перелік авторських лекцій кафедр для коледжів та шкіл (зміст)
    • графік проведення лекцій on-line.

Відп.:  декани: Галій Л.В., Вишневська Л.І., Набока О.І., Відповідальний секретар приймальної комісії Живора Н.В., Директор КЦ Власов В.С.

1. Оптимізація роботи сайту НФаУ, рейтингові показники у Вебометрикс. Інформація щодо створення на сайті НФаУ постійної сторінки «Зустріч випускників».

Відп.: Яковлева О.Ю.- зав. відділу із зв’язків з громадськістю та пресою, Ткаченко О.В. – адміністратор сайту, Декани

1. Стан розробки методичних рекомендацій «Організація підготовки студентів до ліцензійних іспитів Крок».

Відп.: Зав. НМЛ  Огарь С. В.