3-6 травня 2010 р., участь делегації в ХIV Всеукраїнській олімпіаді за спеціальністю «Фармація» на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачовського

Per aspera ad astra

Делегацію НФаУ, яку очолювала доцент кафедри технології ліків Орловецька Нінель Фатехівна, 2-го травня привітно зустрічали в Тернополі.
Саме там, на базі Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачовського, 3-6 травня 2010 року пройшла ХIV Всеукраїнська олімпіада за спеціальністю «Фармація». У змаганнях взяли участь найкращі студенти одинадцяти фармацевтичних факультетів ВНЗ України.

Одразу зазначу, що атмосфера була дуже доброзичливою, кожній команді було надано гіда, котрий провів екскурсію мальовничими куточками чудового міста Тернопіль. Учасники були забезпечені всім необхідним, тож почувалися як удома.
Традиційно, змагання відбувалися у два тури. Теоретичний та практичний етапи були досить складними та напруженими, всі нервували, та попри все, намагалися належним чином представити свій навчальний заклад.

Принцип «головне – не перемога, а участь» не для студентів НФаУ. Наша команда мала гідних суперників, але, незважаючи на це, виборола ІІ місце у командному заліку – після господарів олімпіади. Представляли наш університет студенти 4-го курсу Комарицький Ігор, що здобув ІІ загальне місце з «Фармації» і ІІ – з дисципліни «Аптечна технологія ліків», та Булига Лідія, яка також посіла ІІ місце в індивідуальному заліку з «Фармації», та призові ІІ-і місця з дисциплін «Фармацевтична хімія» та «Аптечна технологія ліків» і ІІІ-є – з «Промислової технології ліків».
Хотілося б висловити подяку всім викладачам НФаУ, що брали участь у підготовці до олімпіади, оскільки вони надали неоціненний багаж знань та досвіду, що дозволив здобути нам перемогу, а також натхнення та жагу успіху.

Лідія Булига,
студентка 4 курсу