3 грудня 2014 року, підшефний навчальний заклад НФаУ Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8» Харківської обласної ради, концерт до Міжнародного дня інвалідів

Культурний центр НФаУ завжди з радістю влаштовує свята для вихованців підшефного закладу. Цього разу студенти університету привітали дітей із Міжнародним днем інвалідів і початком зими, подарували яскравий концерт і гарний настрій.

На сцені виступали добре знані у НФаУ творчі колективи, співаки, музиканти. Загалом було представлено 12 номерів та фінальна пісня, яку виконували всі разом. Актова зала була заповнена як учнями початкових класів, так і старшокласниками, вчителями, співробітниками КЗ «ХСНВК №8», які з цікавістю спостерігали за танцями, підспівували, слухали побажання, а наприкінці фотографувалися зі студентами.

Директор закладу, Ольга Василівна Ялова, подякувала адміністрації та студентам НФаУ за чудовий концерт, а також турботу і людяність, які вони завжди проявляють щодо своїх підшефних вихованців.