3 грудня 2015 р. відбулася творча зустріч культурного центру НФаУ з вихованцями підшефної спеціалізованої школи-інтернату № 8

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Проведення цього дня в Україні встановлено Указом Президента від 27.11.1993 № 566/93. Проблеми інвалідів постійно перебувають у центрі уваги держави і значну роботу в цій сфері проводять як державні структури, так і громадські організації, підприємства, ВНЗ.

Ось уже 20 років співробітники НФаУ шефствують над спеціалізованою школою-інтернатом № 8, де живуть і навчаються діти з важким недугом – церебральним паралічем. Це діти з особливими потребами.

У школі-інтернаті № 8 люблять своїх вихованців, допомагають вчитися жити і вчитися спілкуванню, педагоги прищеплюють дітям навички самообслуговування та адаптації до самостійного життя. Звичайно, багато проблем у інтернату № 8, але НФаУ є постійним помічником цього навчального закладу.

3 грудня – особливий день, який не можна назвати святковим, але нам завжди хочеться приїхати в гості до дітей в школу-інтернат № 8. Приїхати з добрими намірами, позитивним настроєм і концертною програмою.

Цього року культурний центр НФаУ подарував дітям особливий концерт – галасливий, пустотливий, яскравий і веселий. Студенти вклали в атмосферу цієї зустрічі найдушевніші слова, почуття, емоції, щоб дітлахи відчули себе звичайними дівчатами і хлопцями. У програмі дружньої зустрічі були виступи студії бального танцю «Non stop», ансамблю естрадного танцю «Paradise», студії сучасного танцю «Only first», студії естрадної пісні «Ексклюзив». Родзинкою зустрічі було знайомство зі студентом з Мадагаскару Андріанантара Андрімамбола Айна Тантелі, який подарував дітям виконання запальної пісні «La bamba» та ліричної композиції «Let it Be» групи «Beatles»

.066y-Kccdso 20151203_142913 P1150342 wDWwCmh0EJ0 WsehpqUHJ2c