3 лютого 2014 р. відбудеться засідання Ректорської ради НФаУ

Бліц-повідомлення членів ректорату за напрямками діяльності:

•  Аналіз щодо можливостей використання площ коридорів кафедр для обладнання місцями відпочинку. Відп.: Іванова К.А., декани, естетична комісія
  • Аналіз профроботи завідувачів кафедр за січень 2014 р. (здійснені та заплановані поїздки до мед. і фарм. коледжів). План проведення профроботи у коледжах у січні-лютому. Аналіз анкетування у школах і коледжах серед абітурієнтів. Відп.: Котвіцька А.А., Живора Н. В.
  • План роботи АГЧ на 2014 р. Стан підготовки наказу щодо реорганізації роботи АГЧ. Відп.: Канцедал Л.М.
  • Представлення складу та плану роботи організаційного комітету з підготовки до VIII Національного з’їзду фармацевтів України. Відп.: Котвіцька А.А.
  • Інформація про навчально-тренінговий клас з практичної підготовки для отримання навичок першої долікарської допомоги, обладнаний спеціальними муляжами (каф.клінічної фармакології проф. Зайченко Г.В., каф.фармакотерапії проф. Кіреєв І.В.)
  • Запровадження стандартів ISO (Гриценко І. С., Коваленко С. М.)

Звіт на кожному ректораті:

• Контроль та аналіз руху контингенту студентів на факультетах: ліквідація академічної заборгованості студентами усіх курсів, сплата за пропущені заняття. ( декани, Віннік Л.М., Прокопенко Т.С., Дурасова Н.Ф.)
  • Звіт про стан МТБ приміщень університету (головний інженер Матушкін Дмитро Валерійович, головний енергетик Єсіков Василь Васильович, головний механік Марцинкевич Сергій Олександрович)
  • Стан протипожежної безпеки у технічних приміщеннях, горищах та підвалах (Кузнецов Володимир Степанович)