30 березня 2010 р., офіційний візит Міжнародного Трейд-клуба в м. Харків

Міжнародний Трейд-клуб було створено в 1992 р. за ініціативою іноземних дипломатів. На сьогодні він об’єднує керівників та співробітників відділів з торговельно-економічних питань 58 посольств іноземних держав і міжнародних організацій, акредитованих в Україні.

На загальних зборах членів Трейд-клубу у березні 2009 р. дев’ятим президентом обрано першого радника Посольства Республіки Польща в Україні пана Анджея Грабовські. Членами Правління є радники Посольств Канади, Фінляндії, Румунії, Естонії, В‘єтнаму, Куби, Узбекистану, а також заступник Міністра економіки України Пятницький В.Т. Відповідальним секретарем трейд-клубу є Балясний В.Г.

Основна мета діяльності Трейд-клубу – інформування іноземних дипломатів про економічний потенціал України, надання українським центральним та місцевим органам державного управління сприяння у залученні інвестицій, встановленні ділових контактів між вітчизняними та іноземними підприємцями.

Результатами роботи Трейд-клубу є поліпшення міжнародного іміджу України як країни з ринковою економікою, позитивна динаміка росту зовнішньоторговельного обігу регіонів, збільшення надходження іноземних інвестицій, створення спільних підприємств та відкриття представництв іноземних компаній.

30 березня Коваленко С.М., проректор з наукової роботи Національного фармацевтичного університету взяв участь у зустрічі представників Трейд-клубу з керівниками вищих навчальних закладів м.Харкова в Національному технічному університеті «ХПІ». Були присутні представники Трейд-клубу, посольств та керівництво 6 харківських внз:

·         Нацiонального технiчного унiверситету “Харкiвський полiтехнiчний iнститут”.

·         Національного фармацевтичного університету

·         Національного аерокосмічного університету ім.Н.Е. Жуковського” Харківський авіаційний інститут”

·         Харківського національного університету радіоелектроники

·         Харківської національної академії міського господарства

·         Харківського державного університету харчування та торгівлі

Зустріч відкрив Товажнянський Леонід Леонідович, ректор Нацiонального технiчного унiверситету “Харкiвський полiтехнiчний iнститут”.

Учасники з великою зацікавленістю вислухали представлені на засіданні презентації. Були обговорені іноваційні проекти та можливі шляхи співробітництва ВУЗів Харківщини з країнами-учасницями Міжнародного Трейд-клубу.

Сергій Миколайович Коваленко представив наукові та освітянські досягнення НФаУ, іноваційні розробки науковців та творчій потенціал університету в докладі «Национальный фармацевтический университет – основа украинского фармацевтического кластера».