30 листопада 2018 р. у НФаУ відбулося засідання «Школи супервайзера СУЯ»

30 листопада 2018 року у Національному фармацевтичному університеті проведено засідання «Школи супервайзера СУЯ» для завідувачів кафедр.

Актуальні питання організації науково-дослідної роботи кафедр висвітлив проректор з НПР, проф. Загайко А. Л. Особливості планування роботи кафедри у відповідності до вимог Стандарту  ISO 9001:2015 розкрив головний аудитор доц. Лебединець В. О. Під час роботи Школи супервайзера СУЯ проведено практичний блок «Хакатон «Стратегічний план НФаУ на 2019-2025 рр.»

Завідувачі кафедр долучилися до обговорення актуального питання розробки Стратегічний план НФаУ на 2019-2025 рр. Під час обговорення було піднято болючі проблеми, запропоновано варіанти їх вирішення, висловлено погляди та думки щодо стратегій університету.

У роботі школи взяли участь 38 завідувачів кафедр та їх заступників, проректори, співробітники відділу управління якістю та приймальної комісії НФаУ.