30 серпня 2016 р. відбулося засідання конференції трудового колективу НФаУ, на якій ректор університету, академік НАН України В.П. Черних доповів про діяльність НФаУ за 2015/2016 навчальний рік та завдання на 2016/2017 навчальний рік

В обговоренні доповіді взяли участь директор коледжу НФаУ Т.С. Прокопенко, декан фармацевтичного факультету № 3 А.І. Федосов, відповідальний секретар приймальної комісії С.В. Погорєлов, доцент кафедри іноземних мов Л.А. Торяник, директор ботанічного саду В.С. Пєтухов, зав. гутрожитку № 1 Л.О. Братина, голова ППО, проф. В.В. Малий та голова ради СНТ Г.В. Григорів, які у своїх виступах відзначили високі досягнення колективу під керівництвом ректора В.П. Черних.

Роботу колективу університету визнали позитивною та затвердили звіт ректора Національного фармацевтичного університету, академіка НАН України В.П. Черних за 2015-2016 навчальний рік.