30 серпня 2018 р. відбулося спільне засідання Конференції трудового колективу НФаУ та Ученої ради

Ректор А.А. Котвіцька доповіла щодо виконання умов Колективного договору. Після обговорення  конференція трудового колективу визнала його задовільним.

Засідання Ученої ради розпочалося з урочистих привітань. Ректор привітала Т.С. Прокопенко, директора Коледжу НФаУ,  з ювілеєм та Толочка  Валентина Михайловича, завідувача кафедри управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ, з днем народження.

Відбулась урочиста церемонія вручення атестатів та дипломів.

Атестати доцента отримали:

• АРТЮХ ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА (старший викладач кафедри управляння та економіки фармації, кандидат фармацевтичних наук);
  • КИСЛИЧЕНКО ОЛЕКСАНДРА АНАТОЛІЇВНА (доцент кафедри фармакогнозії, кандидат фармацевтичних наук);
  • РИБАЛКІН  МИКОЛА ВІКТОРОВИЧ (асистент кафедри біотехнології, кандидат фармацевтичних наук).

Дипломи доктора фармацевтичних наук отримали:

• ЗАРІЧКОВА МАРІЯ ВОЛОДИМИРІВНА;
  • РИБАК ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА;

Дипломи кандидата наук отримали:

• Комісаренко Микола Андрійович;
  • Кудрик Богдан Тарасович;
  • Осьмачко Аліна Петрівна;
  • Упир Тарас Володимирович;
  • Севрюкова Олександра Вікторовича.

Далі, за порядком денним, Учена рада заслухала доповідь  «НФаУ: досягнення та досвід # перспективи та стратегії 2017/2018 vs 2018/2019». Співдоповідачами ректора НФаУ виступили:

• перший проректор, доц. Федосов А.І.
  • проректор з НПР, проф. Загайко А.Л.
  • проректорами з НПР, проф. Крутських Т.В.
  • проректор з НПР, доц. Галій Л.В.
  • проректор з НПР, доц. Кухтенко О.С.
  • пиректор ІПКСФ, проф. Пімінов О.Ф.
  • пиректор Коледжу НФаУ, доц. Прокопенко Т.С.