31 серпня 2016 р. відбулося урочисте відкриття гуртожитку №6 Національного фармацевтичного університету

Побутові умови не менш важливі для студента, ніж професіоналізм викладацького складу. Для Харкова, який вважається студентською столицею України, імідж кожного університету є іміджем міста і регіону в цілому. Сьогодні, у такий непростий час, НФаУ завершив будівництво нового гуртожитку, і це є виявом соціальної відповідальності університету, турботою про те, в яких умовах житиме та здобуватиме освіту майбутнє покоління України. Споруджений гуртожиток, який розташований на території Коледжу НФаУ (вул. Олександра Невського, 18), — це сучасна, зручна, світла, добре обладнана будівля.

На урочистості з нагоди відкриття нового 11-поверхового гуртожитку №6 завітали почесні гості: перший заступник директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації О.О. Труш та представник компанії-забудовника – заступник голови правління ВАТ «Трест Жилстрой-1» з технічних питань Т.С. Канцедал. Привітати 400 студентів коледжу, які стали першими мешканцями гуртожитку, завітали Вчена рада НФаУ у повному складі, педагогічний колектив Коледжу НФаУ, студенти, батьки.

Студенти Коледжу НФаУ висловлюють щиру вдячність Національному фармацевтичному університету на чолі з ректором, академіком НАН України В.П. Черних, за традицію турботи та підтримки студентів.

Матеріали по темі:

Открытие общежития №6 НФаУ 31.08.2016