31 серпня 2016 р. відбулося урочисте відкриття відремонтованої аудиторії №3 Національного фармацевтичного університету

Національний фармацевтичний університет традиційно опікується розвитком матеріальної бази, виконує ремонтні роботи у аудиторіях та лабораторіях.

До нового навчального року студенти НФаУ отримали подарунок від ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» – компанія здійснила ремонт у аудиторії №3. Ця аудиторія-амфітеатр, одна з найбільших у НФаУ, вже вдруге ремонтується, оснащується та оздоблюється ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Компанія «Здоров’я» входить до п`яти найбільших вітчизняних фармацевтичних виробників. Фармацевтична компанія «Здоров’я» – потужне сучасне виробництво, яке забезпечує якісними ліками населення. Національний фармацевтичний університет та компанія «Здоров’я» є давніми партнери та співпрацюють у освітньо-науковому процесі, що приносить свої результати у якісній підготовці кадрів для фармації.

На урочистій церемонії відкриття аудиторії №3 були присутні керівники обох сторін: ректор НФаУ В.П. Черних та генеральний директор ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» О.В. Доровський, а також Вчена рада університету у повному складі, студенти.

У вітальному слові В.П. Черних відзначив, що ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» є соціально відповідальним бізнесом, оскільки завжди відгукується та бере участь у вирішенні проблем галузевої вищої школи. «ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» – генеральний спонсор фармацевтичної освіти», – підсумував академік НАН України В.П. Черних. Звертаючись до аудиторії О.В. Доровський, завідувач кафедри промислової фармації та економіки ІПКСФ НФаУ, доктор економічних наук, професор, почесний професор НФаУ, підкреслив, що тісна співпраця між університетом та виробництвом – це запорука якісної підготовки фахівців практичної фармації. «Майже кожен п`ятий співробітник нашої компанії – випускник НФаУ або Коледжу НФаУ», – підкреслив генеральний директор ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

Студенти НФаУ вдячні ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» за спонсорську допомогу та вже готуються до лекцій у свіжо відремонтованій аудиторії-амфітеатрі.

[uptolike]