31 січня 2017р. у Науковій бібліотеці НФаУ відбулося засідання літературно-естетичного клубу «Гармонія», що було приурочене 125-річчю від дня народження Джона Рональда Роуела Толкієна – видатного англійського письменника

Організатори та учасники «Літературної вітальні» – співробітники Наукової бібліотеки спільно з кафедрою фізичного виховання та професійною спілкою студентів прослухали лекцію Бадаєва Д. В. – провідного хранителя музею історії НФаУ і шанувальника творчості Толкієна. В рамках циклу «Дорогоцінна спадщина світової літератури» він розповів про біографію письменника і специфіку його творчої спадщини. Особливу увагу приділено  етичним, соціальним і релігійним мотивам творів письменника і його погляду на проблему ескапізму (втечі від реальності) в сучасному суспільстві.

Лекція супроводжувалася виставкою книг «Фантастичний світ Дж. Р. Р. Толкієна», а також демонстрацією ілюстрацій до його творів.