31 січня 2018 р. на засіданні Вченої ради НФаУ, згідно наказу «Про підсумки рейтингового оцінювання діяльності кафедр і роботи науково-педагогічних працівників»

Було визначено та нагороджено переможців у номінаціях: «Кращий доктор наук НФаУ», «Кращий кандидат наук НФаУ», «Кращий викладач НФаУ», ТОП-10 «Краща кафедра НФаУ» та «Абсолютний переможець» у номінації «Краща кафедра НФаУ».

Рейтинг очолили 11 кафедр та 12 науково-педагогічних працівників університету. Відзнаку «Гідність НФаУ» та звання «Абсолютного переможця» отримала кафедра управління та економіки підприємства НФаУ(завідувач кафедри професор О. В. Посилкіна)

Вітаємо переможців рейтингового оцінювання – 2017, зичимо їм творчого натхнення, здобутків та нових перемог.