4-6 лютого 2015р., Конгрес Французького товариства медичної хімії

Біологія і хімія: постійний діалог

22-й Конгрес молодих дослідників

Конгрес Французького товариства медичної хімії, Париж

До закінчення реєстрації залишився один місяць, покваптеся!

Реєстрація: http://www2.sct-asso.fr/form.php?langue=english&cle_menus=1187970162

Конгрес Французького товариства мед хіміків 2015

Цей конгрес дасть Вам можливість презентувати наукові результати в особливій атмосфері, яку впродовж більш ніж 20 років забезпечує SCT (Французьке суспільство медичної хімії) завдяки своєму досвіду в організації конгресу молодих дослідників.

Крім того, ця зустріч проводиться за підтримки Американського хімічного товариства (ACS) та Європейської федерації медичної хімії (EFMC).

Вам обов’язково сподобається ця зустріч в Парижі!

Мета конгресу: Цей конгрес дає можливість аспірантам, науковим співробітникам із докторським ступенем і молодим науковцям/технічним дослідникам реальну можливість виступити з усними доповідями.

Теми охоплюють всі аспекти хімії створення ліків: хімічна біологія, хімічна інформатика, вивчення співвідношення структура-активність, ADMET (всмоктування, розподіл, метаболізм і екскреція), візуалізація, фізична хімія, біологічна маркування та інструменти діагностики, векторизация ліків, нанотехнології, структурна біологія, натуральні продукти, синтетична методологія, і т.д. Кілька пленарних лекцій будуть також проведені старшими науковими співробітниками.

Пленарні лекції: Проф. К.-Х. Алтман (ETH, Цюріх, Швейцарія); Проф. М. Бота (Університет Сієни, Італія); Др. Д. Летурнер (Університет Париж 13, Франція); Др. А. Нонелл Каналс (Mind The Byte, Барселона, Іспанія) Париж).

Основні лекції: Др. М. Фонвьель (Centre de Recherche des Cordeliers), Проф. Р. Фредерік (UCL, Лувен, Бельгія).

Нагороди: Молоді вчені за кращі усні доповіді будуть нагороджені запрошеннями для участі в національному з’їзді Американського хімічного товариства – 2015 (серпень 2015 р., Бостон, США), а автори найкращих плакатів будуть запрошені на 51-е засідання RICT в Авіньйоні (Франція) в липні наступного року.

Індивідуальні кар’єрні семінари: Організовано індивідуальні одногодинні зустрічі з представниками відділів кадрів великих фармацевтичних, біотехнологічних компаній, а також з представниками нових компаній. Відбудеться імітація співбесіди.

Досі доступна недорога реєстрація та недорогі номери!

Будь ласка, майте на увазі, що цей конгрес дає Вам і Вашим молодим колегам реальну можливість представити результати досліджень в особливій атмосфері всього за 55 євро (реєстрація та житло).

Для отримання додаткової інформації ви можете зв’язатися з організаційним комітетом: young.medchem@sct-asso.fr