4-9 травня 2014 року відбувся візит представників кафедри менеджменту і адміністрування (у складі: доцент Чухно І.А., студентка 3 курсу Бакланова Р.І., студентка 2 курсу Канж Б.М.) до Університету адміністрації та підприємництва (м. Люблін, Польща)

Поїздка відбулася з метою участі в International Marketing Week @ University College of Enterprise and Administration “Building Territorial Brand”. Учасники представляли такі країни як Бельгія, Польща та Україна. В ході візиту були проведені зустрічі з науковцями University College of Enterprise and Administration (WSPA) та практиками, що займаються розробкою та просуванням бренду м. Любліна, зокрема з начальником департаменту стратегії і інвестиційного розвитку мерії м. Любліна, представниками команди розробників бренду міста.

Робоча мова International Marketing Week – англійська.

У ході візиту досягнуто домовленість про укладення договору про співпрацю між WSPA та НФаУ.