5-7 квітня 2016 р. у Національному фармацевтичному університеті відбувся наглядовий аудит Системи управління якістю щодо надання освітніх послуг. Аудит проводили головний аудитор О. Ю. Береговенко та аудитор-експерт Л. Ф. Шапран від Органу сертифікації систем менеджменту ТОВ МЦЯ “ПРИРОСТ”

У ході аудиту були проаналізовані документовані процедури, що регламентують процеси системи управління якістю НФаУ, Настанова з управління Університетом та інша документація, наявність якої вимагає стандарт ISO 9001.

Також аудитори провели зустріч з ректором, першим проректором з НПР – представника керівництва з якості, головним аудитором системи управління якістю НФаУ, проректорами з наукової роботи, з адміністративно-господарчої роботи, з науково-педагогічної (міжнародних зв`язків) роботи, з науково-педагогічної (виховної) роботи, заступниками ректора з навчальної роботи та з питань кадрової роботи, деканами фармацевтичного факультету №2 та медико-фармацевтичного факультету, керівниками канцелярії, відділу практики та сприянню працевлаштуванню, науково-методичної лабораторії з питань фармацевтичної освіти, відділу управління якістю, директорами наукової бібліотеки, комп’ютерного центру та харчувального комплексу, завідувачами кафедр заводської технології ліків, фармацевтичної хімії, управління якістю, провідним юрисконсультом, головним інженером, начальником групи МТЗ, головним метрологом.

На підставі даних і висновків, одержаних аудиторською групою під час аудиту, прийнято рішення щодо підтвердження терміну дію сертифікату відповідності, яке буде повідомлено в DQS GmbH.