5 березня 2013 р. конкурс “Місс НФаУ”, вул. Блюхера, 4 о 17:00 ауд.4

Вечір. За вікном незатишно, а в стінах Національного фармацевтичного університету весело і жарко. Все в передчутті: через кілька хвилин розпочнеться захоплююче шоу – конкурс «Міс НФаУ».
У заповненій актовій залі університету панує збуджено-радісна атмосфера, замішана на щирих емоціях. Із завмиранням серця глядачі зустрічають претенденток на звання «Міс НФаУ». Кожен вболіває за «свою», з усіх сил, не шкодуючи ні рук, ні голосу, намагається підтримати «дійсно гідну». Конкурсантки хвилюються, але дуже скоро на зміну хвилюванню приходить нестримне бажання перемогти, а з ним і впевненість у своїх силах.
Складніше за всіх на цьому конкурсі членам журі. Оцінити, хто з них – красивих, розумних, талановитих – краще, непросто.

5.03.2013 Мисс НФаУ-2013 19

– Конкурс «Міс НФаУ» проходить вже кілька років поспіль. Це така університетська традиція – починати весну святом краси і юності, – розповідає директор Культурного центру НФаУ Олена Петрівна Москаленко. – І кожного разу нашому шановному журі дуже нелегко прийти до єдиної думки. Дівчата, які беруть участь у конкурсі, настільки яскраві, настільки неординарні, що вибір єдиною – завжди виключно складне завдання.Конкурс «Міс НФаУ» – це не лише змагання за почесне звання. Це повноцінна концертна програма, позаздрити якої може будь-який урочистий захід. Пісні, танці, вірші у виконанні студентів та викладачів (!) Привертають величезну кількість глядачів. Про те, щоб знайти в залі вільне місце за півгодини до початку свята, можна і не мріяти.

5.03.2013 Мисс НФаУ-2013 25

Міс НФаУ 2013