5 грудня 2016 р. відбулася зустріч ректора НФаУ, академіка НАН України В.П. Черних із аспірантами університету першого року навчання

На зустріч були запрошені перший проректор НФаУ А.А. Котвіцька, проректор з наукової роботи Т.В. Крутських, завідувачі кафедр, співробітники відділу аспірантури.

Відкриваючи зібрання, ректор НФаУ В.П. Черних відзначив, що аспіранти, які вступили до аспірантури цьогоріч, протягом чотирьох років будуть формуватися як вчені. «Шлях, що ви обрали – нелегкий, але цікавий. Ви опануєте мистецтво наукової і викладацької роботи. Впевнений, що університет пишатиметься вами».

Перший проректор НФаУ А.А. Котвіцька, вітаючи присутніх підкреслила, що саме ці аспіранти – це перші майбутні науковці, які отримають дипломи PhD. «Адміністрація та викладацький колектив нашого університету доклали багато зусиль, ліцензуючи цей освітньо-науковий рівень. Ми мали на меті зробити ваше навчання максимально цікавим та корисним, тож сподіваємося, що ви через чотири роки станете гідним поповненням викладацького корпусу НФаУ, який завжди мав один із найвищих показників якості НПП серед інших університетів України».

Проректор з наукової роботи Т.В. Крутських детально поінформувала аспірантів із питань навчання в аспірантурі. «Хочу наголосити, що ви є студентами третього освітньо-наукового рівня. Кожен із вас має опанувати освітню складову, яка включає в себе 40 кредитів. Повний курс навчання – це чотири роки разом із захистом дисертації».

Про цикл дисциплін, які вивчатимуть аспіранти протягом перших двох років навчання в аспірантурі, розповіли завідувачі відповідних кафедр.

Від сьогодні студенти третього освітньо-наукового рівня приступили до занять згідно з розкладом.